Polityka prywatności

 

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 133 z dnia 29 października 1997 roku poz. 833) serwis PortaArt chroni dane osobowe użytkowników. Dokument wyjaśnia zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach serwisu.
 
 
1. Ochrona danych osobowych
Serwis PortaArt nie udostępnia, ani nie sprzedaje informacji personalnych i adresowych na temat swoich użytkowników osobom trzecim.
 
 
2. Rejestracja
Aby w pełni korzystać z serwisu należy dokonać rejestracji. Jest ona niezbędna do składania zamówień. Każdy użytkownik ma pełny wgląd do podanych przez siebie danych, może je w każdej chwili zmienić lub usunąć konto.
 
 
 
3. Logi serwera
W celach administracyjnych oraz statystycznych zbieramy informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników. Informacje pochodzą z logów serwera i mają charakter anonimowy. 
 
 
 
4. Wiadomości oraz reklama
Zastrzegamy sobie prawo do wysyłanie niezapowiedzianych wiadomości użytkownikom, których dane adresowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z serwisem. Dotyczy to informacji związanych z nowościami w serwisie, życzeń świątecznych itp.
 
 
 
5. Prawa autorskie
Wszystkie prace zamieszczone w galerii należą do umieszczających je artystów. Prace te są chronione prawem autorskim i ich wykorzystywanie poza serwisem jest łamaniem prawa polskiego.