Mi-Teintes® 170g
Unikalna faktura plastra miodu zapewnia głębię i elegancję wydrukom cyfrowym. Podłoże to jest produkowane bez wybielaczy optycznych, co gwarantuje stabilność barwy przez długi czas i odporność na starzenie się. Mi-Teintes® wiernie odtwarza kolory i stanowi najdoskonalszym papierem dla reprodukcji pasteli a także innych dzieł sztuki i fotografii artystycznej. Specjalna powłoka zapewnia również doskonałą ochronę przed wodą.
 
Platine Fibre Rag 310g
to połączenie oryginalnego papieru Platinum (100 % bawełny), który istnieje w ofercie Canson od wielu lat i papieru do tradycyjnej fotografii. Najnowszej generacji mikroporowata warstwa powlekająca sprawia, że tradycyjny papier wykorzystywany w ciemni można teraz używać do druku cyfrowego. Platine Fibre Rag zapewnia estetykę i wrażenie tradycyjnego papieru fotograficznego FB (fibre based), mając idealnie biały odcień bez zastosowania optycznych wybielaczy, które źle wpływają na żywotność zdjęć cyfrowych. Platine Fibre Rag posiada najwyższy poziom współczynnika Dmax i zapewnia wyjątkowy zakres szarości co sprawia, że papier ten może być wybierany zarówno do drukowania fotografii czarno – białej jak i kolorowej.
 
PhotoGloss Premium RC 270g
składa się z bezkwasowego papieru z włókien alfa-celulozowych pokrytego warstwą polietylenu i następnie mikroporowatą warstwą bezpośrednio przyjmującą nadruk. Ta skomplikowana technologia wykończenia pozwala uzyskać niezrównany połysk, tak bardzo poszukiwany przez naszych klientów. PhotoGloss pozwala uzyskać wyjątkową głębię czerni (Dmax) i szeroki zakres barw. Jest to papier idealny do wydruku fantastycznie kolorowych fotografii. Jakość wydruków przewyższa oczekiwania stawiane prawdziwie profesjonalnym papierom. Został opracowany tak, aby spełnić najwyższe wymagania w zakresie przechowywania.
 
PhotoSatin Premium RC 270g
składa się z bezkwasowego papieru z włókien alfa-celulozowych pokrytego warstwą polietylenu i następnie mikroporowatą warstwą bezpośrednio przyjmującą nadruk. Ten papier fotograficzny został opracowany, aby spełnić najsurowsze wymagania, jeśli chodzi o przechowywanie i o trwałość wydruków. Wizualnie papier PhotoSatin Premium RC przypomina tradycyjne papiery fotograficzne pokryte związkami srebra z dodatkiem bieli barytowej. Papier zapewnia zdjęciom łagodniejsze refleksy. Jest to idealne podłoże do druku fotografii czarno białej jak i kolorowej.