Premium Luster Photo Paper 260g
doskonały papier do druku portretów, zdjęć ślubnych oraz pamiątkowych. Wysoki połysk, błyskawiczne wysychanie oraz nasycone barwy sprawiają, że jest porównywalny z tradycyjnymi wydrukami wykorzystującymi związki srebra. Premium Luster Photo Paper pokryty jest warstwą żywicy plastycznej, zapewniającej wrażenie prawdziwej fotografii jednocześnie zapobiegając marszczeniu się. Ponadto papier posiada wysokie właściwości archiwalne.
 
Premium Glossy Photo Paper 240g
papier o najbardziej intensywnym połysku w ofercie Epsona. Jego gładka, powlekana powierzchnia zapewnia wydruk w
najwyższej możliwej rozdzielczości. Papier oferuje niezwykle nasyconą czerń i bardzo szeroką gamę kolorów co sprawia, że wydruki wyglądają "jak żywe".
 
Premium Semigloss Photo Paper 250g
cieszy się bardzo dużą popularnością wśród fotografów i grafików. Powierzchnia została pokryta warstwą żywica plastycznej, dzięki
czemu kolory są bardziej nasycone, a papier jest bardziej odporny na marszczenie się i wilgoć. Możliwość uzyskania bardzo szerokiej gamy kolorów i błyskawiczne schnięcie to dodatkowe atuty tego wszechstronnego papieru.
 
Enhanced Matte Paper 190g
dla fotografów poszukujących gładkiej matowej powierzchni Enhanced Matte Paper jest idealnym wyborem. Odwzorowanie nasyconych barw jest niezwykle
dokładne, zarówno w obszarach światła jak i cieni. Ten bardzo biały papier doskonale nadaje się do zdjęć i obrazów nie wymagających połysków. Enhanced Matte Paper gwarantuje ponadto błyskawiczne wysychanie.
 
Premium Semimatte Photo Paper 250g
jest przeznaczony dla profesjonalnych artystów. Obrazy o dużej ilości szczegółów i nasyconych barwach doskonale prezentują się
na eleganckiej, półmatowej powierzchni. Wysoki współczynnik dmax, szeroka gama kolorów, szybki czas schnięcia stanowią tylko część jego atutów. Ten papier o półmatowej powierzchni, pokrytej warstwą żywicy plastycznej, jest idealny dla artystów szukających ciekawych rozwiązań.