Wydruki fotograficzne

 
 


Oferujemy wykonanie w terminie 48 godzin wydruku najwyższej jakości i przesłanie go do Klienta pocztą lub przesyłką kurierską. Dysponujemy około 50 typami wysokogatunkowych papierów i płócien firm Epson, Canson, Hahnemühle oraz Aem Jet w formatach od A4 do rolki o szerokości 112 cm (44 cale). 
Źródłem wydruku może być plik przesłany przez Klienta, jak również praca z naszej galerii. Zrealizujemy dowolne zamówienie mieszczące się w następujących parametrach:

Epson Stylus Pro 9900  Epson Ultrachrome HDR      Digigraphie
Minimalny format: 29,7 x 42 cm / A3
Maksymalna szerokość: 112 cm
Maksymalna długość: 15 m

Wydruki wykonujemy na drukarkach Epson Stylus Pro 9900, które pozwalają przenosić obraz na papier z rozdzielczością 2880 dpi (punktów na cal). Wykorzystywany do druku 11-kolorowy zestaw atramentów UltraChrome HDR w połączeniu z profesjonalnym spektrofotometrem X-Rite SpectroProofer zapewnia perfekcyjne odwzorowanie barw.
Na miejscu posiadamy możliwość odczytu danych z większości popularnych nośników (pendrive, karty pamięci, DVD itd.).
 
Na stronie Profile ICC udostępniamy stosowane przez nas profile barwne do drukarki Epson Stylus Pro 9900. Przy pomocy programu Photoshop lub podobnego można je wykorzystać do wykonania próby barwnej (sprawdzić na monitorze jak będą wyglądać kolory na wydruku). Należy pamiętać, że do wykonania próby niezbędny jest poprawnie skalibrowany monitor.
Profile ICC

Na życzenie Klienta wydruki możemy przyciąć do podanego wymiaru, podkleić na piankę (kappa) lub pcw, pomóc w dobraniu odpowiedniego passe-partout oraz oprawić w profil aluminiowy bądź drewniany. Szczegóły na stronie Oprawa prac i obrazów.
Oprawa prac i obrazów

Klientów zainteresowanych drukiem zdjęć artystycznych najwyższej jakości oraz wydrukami z certyfikatem wierności i trwałości barwy prosimy o zapoznanie się z ofertą wydruków Digigraphie® i bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny.
Kontakt